Skip to main content

Wdrożenia Magento

Sklep Trec Nutrition

Firma Trec Nutrition sama o sobie: "Naszą siłą napędową zawsze była pasja do sportu. To ona spowodowała, że zaczęliśmy trenować i to za jej sprawą, tworząc markę Trec Nutrition, wybraliśmy taką drogę zawodową. Przyświecał nam jasny cel: dzielić się entuzjazmem i wiedzą oraz zaoferować najlepsze odżywki dla sportowców na rynku. Taki był początek."

Sklepy Magento 1 i 2 ▷ Ile kosztuje ? ▷ Cennik
Sklep Magento

W tym wdrożeniu najciekawsza strefa wyzwań, warta polecenia, to szblony poszczególnych stron, które są inne dla odżywek i inne dla odzieży.

Ponieważ nie dało się tego pogodzić, od samego początku zdecydowaliśmy się użyć filozofii szablonów, którą z sukcesem wdrożyliśmy począwszy od kart produktów a na listach skończywszy.

Na uwagę zasługuje "kuloodporna" finalizacja integrowana w z ERP i kurierami. Nie pominęliśmy również programu lojalnościowego. Całość została sprawdzona przy użyciu HotJar.

Sklep BagStar

Największa w Polsce oferta opakowań i materiałów eksploatacyjnych do sklepów i lokali gastronomicznych. U nas znajdziesz wszystko czego używa się w całej Europie – nowoczesne, ładne, z innowacyjnych i ekologicznych materiałów.

Sklepy Magento 1 i 2 ▷ Ile kosztuje ? ▷ Cennik
Sklep Magento

Wdrożenie dla BagStar, to olbrzymie przedsięwzięcie przede wszystkim dla importu produktów do sklepu z wielu źródeł. Ogromna ilość SKU, powiązana z bardzo dużą liczbą klientów stanowiła dla nas nie lada wyzwanie. Udało się, ale klient absolutnie nie spoczął na laurach, ciągle modyfikuje i poszerza asortyment, który w ciągu roku zwiększył się o kilka tysięcy pozycji. Ostatnio wdrożona "kuloodporna" finalizacja została zrobiona tak aby ułatwić zastosowanie JPK.

Sklep Klink International

Klink International Sp. z o.o. jest dystrybutorem kamienia naturalnego, płytek ceramicznych, sanitariatów oraz chemii budowlanej.

Firma działa od 1992 roku. Przez ten czas dostarcza materiały dla klientów indywidualnych, firm prywatnych, banków, przedszkoli, szkół, szpitali oraz szeregu innych placówek. Obsługuje także duże, krajowe inwestycje ściśle przy tym współpracując z architektami i projektantami.

Sklepy Magento 1 i 2 ▷ Ile kosztuje ? ▷ Cennik
Sklep Magento

Wyjątkowość tego wdrożenia polega m.in. na tym, że mamy do czynienia z krótkimi seriami produktów, prawie kolekcjonerskimi  a stany magazynowe z wielu lokalizacji muszą być wciąż aktualne.

Sklep a zarazem Showroom  jakim stał się sklep Magento jest przeglądany codziennie przez bardzo wiele osób, dla których wygląd i ekspozycja towaru jest równie ważna co obsługa techniczna świadczona przez sklep.