Skip to main content

TYPO3
Strony internetowe

To CMS z najwyższej półki, który w niektórych środowskach jest uważany za wzór systemu zarządzania treścią na stronie (CMS), tak jak wzór metra który przechowywany jest w Międzynarodowym Biurze Miar i Wag w Sèvres koło Paryża.

Strony internetowe

Strona internetowa to nie tylko ładna i prestiżowa wizytówka do oglądania, ale także potężne narzędzie do komunikacji z klientami. Powinna zawierać aktualne i ważne informacje promujące firmę. Dzięki systematycznej pracy nad jej rozwojem i strategicznie zaplanowanym unowocześnieniom jesteś w stanie pokazać swoim klientom, że dbasz o ich wygodę, pragniesz ich zaskakiwać swoją pomysłowością a także odpowiadasz na ich potrzeby. Jeśli szukasz relacji długoterminowych – z Red InGo poczujesz się pewnie! Zajmując się Twoim projektem od podstaw projektowania aż do jego uruchomienia i aktualizacji możemy maksymalizować Twoje korzyści. Znamy Cię i wiemy czego potrzebujesz na każdym etapie prac.

Realizacje na Typo3

Profesjonalna Szybka i Bogata strona internetowa

Od samego początku tworzenia własnego klubu (a początki te sięgają 2006 roku) Tomasz Drwal marzył o miejscu, które będzie czymś więcej niż tylko klubem MMA i sportów walki.

Po latach systematycznej pracy i rozwoju oraz dzięki współpracy z siecią klubów Fitness Platinium, udało się takie miejsce stworzyć. Miejsce unikalne nie tylko na skalę Krakowa, ale całej Polski.

Miejsce, gdzie zawodowy sport łączy się z zabawą i rekreacją.

Tworzenie stron internetowych warszawa TYPO3
Strona TYPO3

Kiedy podczas rozmowy z Klientem, rozpatrywaliśmy różne scenariusze budowy jego serwisu, zastosowanie CMS TYPO3 stało się oczywistością. Duże możliwości tego silnika, powiązane z prostotą obłsugi, od razu przemówiły do naszej wyobraźni. Logowanie dla klientów serwisu, które umożliwia dostęp do dedykowanych treści zostało przez nas użyte na dużą skalę.

Specjalnym wymaganiem klienta była szybkość działania serwisu, bez utraty bogactwa w treści. Wyjąkowość tego wdrożenia polega jeszcze na tym, że każda lokalizacja klubu ma dedykowaną przestrzeń, która w przyszłości może być zarządzana przez odzielnego managera.

Profesjonalna i Designerska Strona Internetowa

Każda firma posiadająca produkt lub usługę, staje przed wyzwaniem zbliżenia się do nabywcy.
BraciStudio jest łącznikiem pomiędzy firmą a konsumentem. 
Domeną naszego studio jest projektowanie opakowań produktów, projektowanie etykiet, tworzenie identyfikacji wizualnej produktów i marek. Z łatwością realizujemy tradycyjne nośniki reklamowe: ATL i BTL. Tworzone przez nas materiały bezpośrednio wpływają na sprzedaż. 
Marki, którymi się zajmujemy, są znane tysiącom Polaków. Są obecne w ich życiu.

Tworzenie stron internetowych warszawa TYPO3
Strona TYPO3

Profesjonalna i designerska strona Internetowa BraciStudio - Klient od początku był dobrze przygotowany, wiedział czego chce i umiał to zaprezentować. Wszystkie projekty stron internetowych dostaliśmy w Adobe UX, były dobrze opisane i co najważniesze dostaliśmy od razu projekty wersji na smartfon. Tworzenie strony to była czysta przyjemość. Z czystym sumieniem polecamy naszego klienta tym wszystkim, którzy potrzebują projektu Marki i Produktu.

Strona TYPO3 Kreatywnie W Drewnie
Strona TYPO3 Kreatywnie W DrewnieStrona TYPO3 Kreatywnie W Drewnie

Kreatywnie W Drewnie

Oferta naszego klienta jest skierowana głównie do generalnych wykonawców inwestycji budowlanych i architektów. Dostarczają kompletne rozwiązania wykończeń wnętrz z materiałów drewnianych i drewnopodobnych. Wykonują i montują elementy o nietypowych kształtach i łączą materiały w kreatywny sposób by całość inwestycji nabierała wyjątkowego charakteru i zaskakiwała klientów swoją nowoczesnością i ponadczasową formą.

Tworzenie stron internetowych warszawa TYPO3
Strona TYPO3

To było bardzo nietypowe wdrożenie. Klient zamówił "Chcę mieć nowoczesną stronę, która wyeksponuje naszą przewagę nad konkurencją, i jednocześnie pokaże szczegóły techniczne, które naświetli architektom jaką wolność projektową im dajemy"