Skip to main content

O naszej Agencji interaktywnej

Jesteśmy Red InGo

Od 2007 dostarczamy naszym klientom strony www i sklepy internetowe, które sami dobrze przetestowaliśmy w ciężkich, rynkowych warunkach.

Na początku nasze sklepy i strony było oparte o własne skrypty które 10 lat temu przewyższały dostępne aplikacje open source. Staraliśmy się dostarczać naszym klientom rozwiązania, które posiadały wiele potrzebnych opcji, ale które były by proste w zarządzaniu. Od zawsze naszym mottem było tworzenie rozwiązan, które zawarte są w naszej nazwie. Filozofia In-Go oznacza intuicyny system administracji, któty po zalogowaniu (In) nie przytłacza administrującego mnóstwem opcji, a prowadzi go prosto do celu (Go). 

W 2011 zdecydowaliśmy się na "przesiadkę" z naszego wysłużonego CMS Sklep na Magento, wtedy w wersji 1.5. Zanim to zrobiliśmy przetestowaliśmy gruntownie jego konkuterntów, ale już po pierwszych testach stało się dla nas jasne, że "to jest to"... Od 7 lat budujemy sklepy na naszych klientów w oparciu o rozwiązania Magento i tych więkrzych i mniejszych produkcji mamy ponad 100. Wielu z naszych klientów zamówiło już odświerzone wersje sklepów, a niektórzy zdecydowali się nawet na migrację na Magento 2. Wierzymy w Magento, może nie jesteśmy wyznawcami ale z pewnością jesteśmy znawcami :)

W 2014 postanowiliśmy coś zrobić, aby zapewnić naszym klientom podone możliwości i komfort pracy przy stronach internetowych. Przez jakiś czas testowaliśmy WordPress, ale ten system o ogromnych możliwościach przy większych produkcjach wprowadzał bałagan, wszyscy się do niego włamywali a i tak kończyło się na tym, że klient który adminstrował stroną zamiast używać dodatków i wtyczek tworzył stronę ciągiem w html. Jak zobaczyliśmy pierwszy admina od TYPO3 wiedzieliśmy, że to jest system którego potrzebowaliśmy.

Tak nam się podobają obydwa rozwiązania, że na koniec stworzyliśmy z nich tandem transportując dane z Magento do TYPO3 i odwrotnie.

Nasz zespół

Joanna - CEO
Joanna CEO
Przemysław - CTO
Przemysław CTO
Robert - Backend Developer
Robert Backend Developer
Damian - Frontend Developer
Damian Frontend Developer
Tomasz - Magento Junior Frontend Developer
Tomasz Junior Frontend Developer