Skip to main content

O naszej Agencji interaktywnej

Jesteśmy Red InGo

Od 2007 dostarczamy naszym klientom strony www i sklepy internetowe, które sami dobrze przetestowaliśmy w ciężkich, rynkowych warunkach.

Na początku nasze sklepy i strony były oparte o własne skrypty które 10 lat temu przewyższały dostępne aplikacje open source. Staraliśmy się dostarczać naszym klientom rozwiązania, które posiadały wiele potrzebnych opcji, ale które były jednocześnie bardzo proste w zarządzaniu. Od zawsze naszym mottem było tworzenie rozwiązań, które zawarte są w naszej nazwie. Filozofia In-Go oznacza intuicyny system administracji, któty po zalogowaniu (In) nie przytłacza administrującego mnóstwem opcji, a prowadzi go prosto do celu (Go). 

W 2011 zdecydowaliśmy się na "przesiadkę" z naszego wysłużonego CMS Sklep na Magento, wtedy w wersji 1.5. Zanim to zrobiliśmy przetestowaliśmy gruntownie jego konkurentów, ale już po pierwszych testach stało się dla nas jasne, że "to jest to"! Od 7 lat budujemy sklepy dla naszych klientów w oparciu o rozwiązania Magento. Tych większych i tych mniejszych produkcji mamy razem już ponad 100. Wielu z naszych klientów zamówiło już odświeżone wersje sklepów, a niektórzy zdecydowali się nawet na migrację na Magento 2. Wierzymy w Magento! Może nie jesteśmy wyznawcami ale z pewnością jesteśmy znawcami :)

W 2014, aby zapewnić naszym klientom podobne możliwości i komfort pracy przy stronach internetowych, zaczęliśmy szukać też nowych rozwiązań dla budowy www. Przez jakiś czas testowaliśmy WordPress, ale ten system, chociaż o sporych możliwościach to przy większych produkcjach wprowadzał bałagan i zagrożenie bardzo częstymi włamaniami. Ze względu na łatwość administrowania, klient który sam zarządzał stroną zamiast używać dodatków i wtyczek tworzył stronę ciągiem w html. Nie wyglądało to dobrze... Jak zobaczyliśmy pierwszy raz admina od TYPO3 wiedzieliśmy, że to jest system, którego potrzebowaliśmy.

Tak nam się podobają obydwa rozwiązania, że na koniec stworzyliśmy z nich tandem transportując dane z Magento do TYPO3 i odwrotnie. To dopiero jest PETARDA!

Nasz zespół

Joanna - CEO
Joanna CEO
Przemysław - CTO
Przemysław CTO
Robert - Backend Developer
Robert Backend Developer