Skip to main content

Magento
Sklepy internetowe

Ten sklep polecamy firmom chcącym stworzyć duży sklep internetowy posiadający wiele funkcjonalności, ułatwiających zarządzanie dużą ilością produktów. A cena sklepu Magento ? To tylko jeden z parametrów...

Dlaczego sklep na Magento?

Przewidywalność i Stabilność Magento

Przewidywalność i Stabilność

Podczas pierwszych zabaw z Magento, jeszcze w 2011 r., próbowaliśmy przeciążyć System po stronie admina. Nieustannie wywoływaliśmy indeksowanie około 5 tysięcy produktów, czyściliśmy pamięć podręczną i ... wprawdzie admin mocno zwolnił, ale po stronie klienta te wahania były prawie niezauważalne.

Oczywiście zgadzamy się, że Magento jest “zasobożerne”, ale są ku temu konkretne powody i po tylu latach widzimy, że jest to głęboko przemyślane działanie.

Uniwersalność magento przez Modułowość

Uniwersalność przez Modułowość

Konstrukcja Magento, jest tak przemyślana, że szybko można zwiększyć jego użyteczność w różnych kierunkach. Zamontowanie kilku modułów nie robi specjalnego wrażenia na jego silniku. Oczywiście jest jakieś ale ... Trzeba wiedzieć, co z czym i na jakich wersjach pracuje. Przez lata doświadczeń, błędów i wypaczeń doszliśmy do optymalnych rozwiązań, tak aby można było dopasować ofertę do konkretnych potrzeb klientów.

Import Export Hurt Detal :)

Import Export Hurt Detal :)

Budowa katalogu produktów Magento aż prosi się o użycie zewnętrzych źródeł danych, bo wtedy życie staje się prostsze :) Sama konstrukcja silnika, zastosowanie API pozwala używać Magento z ERP, CRM lub PIM z pierwszego podejścia. Obszerna dokumentacja i doświadczona społeczność programistów daje pewność, że Państwa potrzeby w tej kwestii zostaną zaspokojone.

To oczywiście nie wszystko. Można też bezpośrednio importować produkty do bazy danych, która została tak zaprojektowana aby ten proces był prosty i logiczny. Przez wiele lat mieliśmy okazję integrować Magento z wieloma ERP, wśród nich pojawiły się, Subiekt GT, Symfonia, W firma, Microsoft Dynamics ERP, Enova i wiele autorskich których używali klienci. Prawdziwą naszą specjalnością jest Wf Mag (WAPRO MAG), i Pc Market firmy Insoft.

Rozwój przez Skalowalność Magento

Rozwój przez Skalowalność

Kiedy pojawiło się Magento 1 w naszym życiu, doznaliśmy szoku jak szybko nasi klienci zaczęli sprzedawać w skali, o której nawet nam się nie śniło jak uruchamialiśmy im pierwsze sklepy. Z kilku zamówień dziennie zrobiło się kilkanaście, kilkadziesiąt a nawet kilkaset. Jedyne co trzeba było robić to zwiększać moce serwerów.

Prawdziwa zmiana nastąpiła jednak wraz z nadejściem Magento 2.2. Zapytacie co się takiego stało ? Magento, jak Gajusz Juliusz Cezar przekroczyło Rubikon i stało się naprawdę skalowalne. Dlaczego ? Można rozdzielić bazę koszyka i finalizacji od procedur wewnętrznych. Co to daje ? Zabawy Panów Inżynierów przy importach danych na back-endzie, nie stresują klientów finalizujących zakup na froncie! I znów życie stało się prostsze...

Oszczędność przez Mutlisklepowość

Oszczędność przez Mutlisklepowość

Na jednym silniku możesz mieć np sklep B2C i B2B z tym samym towarem, w różnych ilościach sprzedażowych, po różnych cenach z innymi wyglądami kart i list produktów, albo jeżeli obsługujesz wiele branż i nie masz pomysłu na pozycjonowanie tak różnych produktów... Nic trudnego możemy przygotować dla ciebie jeden silnik na kilku domenach, z różnymi wyglądami i ... zaopatrzyć to wszystko z jednego ERP.

Mało ? Można jeszcze zrobić dodatkowy widok i dać dostęp dealerowi aby miał okazję zaopatrywać własnych klientów wprost z Państwa Magazynu. 

Bądź widoczny dzięki OmniChanel

Bądź widoczny dzięki OmniChanel

Sprzedajesz na Allegro, e-bay, pokazujesz produkty w Adwords Merchant, chcesz wysyłać swoje produkty do innych sklepów, aby korzystając z pośredników sprzedawać więcej ? Bardzo proszę!

Skonfigurujemy twoje Magento tak, aby przy minimalnych kosztach zmaksymalizować twoje zyski. A ewentualne nadwyżki finansowe chętnie zagospodarujemy i ... dostarczymy ci kolejnych korzyści, byś mógł sprzedawać jeszcze więcej :) Tak działa nasz plan wsparcia SLA!

Zwiększ obrót na magento dzięki DropShipping

Zwiększ obrót dzięki DropShipping

Jesteś świetnym sprzedawcą i chcesz poszerzyć ofertę, ale nie chcesz magazynować towaru na zapas ? Nie ma sprawy! Zbudujemy dla ciebie połączenie z hurtownią i umieścimy z niej towar w twoim sklepie. Nie ma to znaczenia, czy to jest Start Up, czy brakuje ci kilku elementów aby dopełnić ofertę żeby klienci nie uciekali do konkurencji.

Główne cechy sklepów Magento

 • Zarządzanie serwisem przez panel administracyjny
 • Różne poziomy dostępu
 • Wiele typów produktów
 • Rozbudowane narzędzia i promocje
 • Łatwe dodawnie wersji językowych
 • Wsparcie pozycjonowania w wyszukiwarkach – SEO
 • Mnóstwo metod płatności, także ratalnych
 • Mnóstwo integracji z dostawcami
 • Masowe zarządzanie danymi
 • Elastyczny panel zamówień
 • Rejestrowana obsługa klienta
 • Konta klientów z różnymi cennikami
 • Pokazywanie dedykowanych treści dla grup klientów
 • Programy lojalnościowe w tym prowizyjne
 • Waluty i międynarodowe podatki
 • Analizy i raporty
 • Wbudowane API - komunkacja z innymi programami ERP, CRM, PIM


Ile kosztuje sklep magento?

▷ Statystyka cen wdrożeń Magento ▷ Orientacyjny cennik wdrożeń.

Cena Magento 2

 • Wdrożenie Bazowe od 3.999 PLN Netto
 • Mini sklep od 18.999 PLN Netto
 • Średni sklep od 34.999 PLN Netto
 • Duży sklep od 59.999 PLN Netto

Wdrożenie bazowe sklepu Magento obejmuje:

Polonizację sklepu, ustawienia podatków VAT, konfiguracja e-maili transakcyjnych, standardowa konfiguracja wysyłki, podłączenie jednego sposobu płatności on line, zatowarowanie testowe, szkolenie 4 h. W przypadku dodatkowych prac, rozliczamy się ze stawki za rbh / 180 pln netto po wykonaniu usługi. W przypadku klientów z Warszawy i okolic możliwe jest szkolenie w siedzibie klienta.

Wdrożenia Magento

Sklep MCSport

Sklep rowerowy z najlepszą ofertą i z najlepszym doradztwem technicznym.

Sklepy Magento 1 i 2 ▷ Ile kosztuje ? ▷ Cennik
Sklep Magento

Sklep MCSport jest zoptymalizowany pod względem szybkości strony i SEO, co powoduje jego dobrą widoczność w wynikach wyszukiwania Google.

sklep magento 2
sklep magento 2sklep magento 2

Sklep Bagstar

Największa w Polsce oferta opakowań i materiałów eksploatacyjnych do sklepów i lokali gastronomicznych. U nas znajdziesz wszystko czego używa się w całej Europie – nowoczesne, ładne, z innowacyjnych i ekologicznych materiałów.

Sklepy Magento 1 i 2 ▷ Ile kosztuje ? ▷ Cennik
Sklep Magento

Wdrożenie dla BagStar, to olbrzymie przedsięwzięcie przede wszystkim dla importu produktów do sklepu z wielu źródeł. Ogromna ilość SKU, powiązana z bardzo dużą liczbą klientów stanowiła dla nas nie lada wyzwanie. Udało się, ale klient absolutnie nie spoczął na laurach, ciągle modyfikuje i poszerza asortyment, który w ciągu roku zwiększył się o kilka tysięcy pozycji. Ostatnio wdrożona "kuloodporna" finalizacja została zrobiona tak aby ułatwić zastosowanie JPK.

Sklep Molerin

Ubrania i dodatki dla pięknych i odważnych kobiet.

Sklepy Magento 1 i 2 ▷ Ile kosztuje ? ▷ Cennik
Sklep Magento

Wdrożenie dla Molerin to zastosowanie Magento 2 w najlepszym wydaniu oraz filozofia "mobile first" w służbie ecommerce.

Ponad 80% zakupów finalizowanych na urządzeniach mobilnych determinowało przygotowanie layoutów głównie pod te rozdzielczości.

Zależało nam na przejrzystej liście produktów, łatwej nawigacji i uproszczonej do minimum finalizacji. 

Klient zadowolony, klientki sklepu również - więc dla nas to największa satysfakcja.

sklep magento 2
sklep magento 2sklep magento 2

Sklep PChB

Ekskluzywne płytki włoskie i hiszpańskie wymagają odpowiedniej oprawy graficznej, którą udało się osiągnąć dzięki prostym, a zarazem wyrafinowanym rozwiązaniom.

Sklepy Magento 1 i 2 ▷ Ile kosztuje ? ▷ Cennik
Sklep Magento

W tym wdrożeniu mamy do czynienia z MSI, czyli Multi Stock Inventory, a więc wiele magazynów połączonych z różnymi formami dostaw i różnymi formami płatności. Ciekawym wyzwaniem było również stworzenie kalkulatora, który podaje cenę za metry kwadratowe oraz za opakowanie, a także ilość sztuk i metrów kwadratowych w opakowaniu.

Sklep AbsoluteBikes

W Absolute Bikes znajdziesz najlepsze rowery dziecięce, miejskie, turystyczne, górskie i szosowe. U nas kupisz odzież kolarską, części i akcesoria. Sprawdź też nasz profesjonalny serwis, skorzystaj z najlepszego bike fittingu! Na pierwszym miejscu stawiamy jakość obsługi. PRZYJDŹ I POCZUJ RÓŻNICĘ!

Sklepy Magento 1 i 2 ▷ Ile kosztuje ? ▷ Cennik
Sklep Magento

Wdrożenie sklepu z rowerami ma dla nas szczególne znaczenie, ze względu na to, że kolarstwo to nasza pasja. Z czystym sumieniem poleciliśmy sklep Magento klientowi, dla którego jakość wykonania stanowi jeden z najważniejszych czynników przy wyborze oferty.